Kategorie

Strefa klienta

Masz już konto?

Nie pamiętasz hasła?

Załóż konto

Wpisz Twój e-mail, aby utworzyć konto..

Korzyści z rejestracji

eBiuletyn-Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o naszych produktach oraz promocjach zapisz się na nasz newsletter.

W kilku punktach co i jak wybierać na prezent.

Każdy z nas uwielbia dostawać i wręczać prezenty. Gest ofiarowania jest ważniejszy od zawartości. 1.Pierwszym krokiem przy wyborze podarunku jest zastanowienie się jaki: charakter, upodobania ma ta szczęśliwa osoba. Nie ma nic gorszego od prezentu kupionego w ostatniej chwili, bez zastanowienia i dopasowania do osobowości obdarowywanej osoby.
2.Warto także zwrócić uwagę na szeroki wybór prezentów. Pamiętaj, że najbardziej zapamiętane i cenione są te podarunki, w które włożyliśmy swoje serce, a nie jedynie pieniądze.
3.Moją wieloletnią radą, dla najbardziej wymagających klientów jest zachęcanie do "upiększania i pozostawienia swojej obecności na upominku” jak? Poprzez karteczkę ze specjalną afirmacją adresowaną tylko wyłącznie do tej osoby.
 4.Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniego miejsca, w którym poszukujemy prezentów.....zwróć uwagę na kilka ważnych detali.
5.Sklep powinien w którym robisz zakupy powinien mieć asortyment zbliżonych branż.
6.Sprzedawca jest doradcą, poznaje Twoje potrzeby i oferuje pomoc.
7.Jeśli czujesz presję i nacisk sprzedawcy nie kupuj.
8.
Przeglądając witryny sklepu internetowego, zapoznaj się z opiniami o sprzedającym oraz szukaj bloga, w którym znajdziesz inne informacje o produkcie.

 Prezent od serca wyczrowany przez Ciebie.

„Z pamiętnika fajnego prezentu..”

Wybór właściwego prezentu nie musi zajmować wiele cennego czasu. W pierwszej kolejności zerkamy do przewodnika ważnych dat i okoliczności. Niczym wędrówka po mapie, odkryjemy, którego z naszych najbliższych należy obdarować podarunkami. Prezenty wybieramy według cech osobowości, hobby oraz upodobań solenizantów. Zwróć uwagę na wiek odbiorcy. Nasi najmłodsi posiadają przywilej posiadania solidnych, spełniających normy bezpieczeństwa produktów.

Przy zakupie podarunków zawsze pomocne są sugestie sprzedawców. To oni poświęcają wiele czasu na poznanie produktu, jego historii i jakości.

Prezenty mogą być tradycyjne, oryginalne, unikatowe. Bogate oferty handlowe zaspokajają potrzeby najbardziej wrażliwych oraz wymagających klientów.

Kilka prostych prawd PREZENTOWYCH:

     Najmłodsze pociechy przepadają za produktami drewnianymi oraz edukacyjnymi. To zabawki, które oddziaływują na wyobraźnię maluchów, poszerzają ich świat marzeń.
      Dzieci w wieku szkolnym potrafią określić swoje potrzeby. Ich zmysł kolekcjonowania staje się dużym atutem w wyborze prezentu. Różnorodne kolekcje zwierząt Nici wraz z gadżetami szkolnymi znakomicie prezentują się w pokoju dziecięcym.
     Świat nastolatek to nie tylko okres buntu i nieposłuszności. To wspaniały okres, w którym dziecko określa swoje zainteresowania i poszerza umiejętności. Dajmy Naszym nastolatkom odrobinę swobody oraz prywatności. Seria Kimmidoll to produkty skierowane dla wymagających nastolatków, którzy poprzez gadżety wyrażają siebie.
     Dorośli – kto z nas nie słyszał o powiedzeniu „ przecież wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, wciąż drzemie w nich dziecko” Problem z wyborem prezentu dla „Dużych dzieci” jest najmniejszy. Pluszowe dodatki, drewniane samochody, breloki, poduszki amaskotki do przytulania? Na wszystkie te słowa to właśnie dorośli reagują uśmiechem. Pozwólmy im powrócić do czasów błogich i wolnych od trosk. 
Wybór zawsze należy do Ciebie, każda ofiarowana rzecz staje się cenna dopiero w Twoich rękach.

 

 

 

  

      

 

 

     

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

To tylko parę pomysłów na fajny prezent. Prezent od serca. Wyczarowany przez Ciebie.

płatności płatności