Kategorie

Strefa klienta

Masz już konto?

Nie pamiętasz hasła?

Załóż konto

Wpisz Twój e-mail, aby utworzyć konto..

Korzyści z rejestracji

eBiuletyn-Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o naszych produktach oraz promocjach zapisz się na nasz newsletter.

Prezenty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej priorytetowo. Powinna paczka dotrzeć do 2 dni. Przesyłki są doręczane w bezpieczny sposób.

Preferowane płatności:

 

1.Wpłata na konto bankowe:30 1140 2004 0000 3402 5836 9603
    z podaniem nr.zamówienia

2.Za pobraniem u doręczyciela

Informacje ogólne

Ceny podane są brutto w złotych polskich, zawierają podatek VAT.
Cena produktu w momencie złożenia zamówienia jest ceną wiążącą dla obu  stron.

Fizycznie jesteśmy w zwykłe dni tygodnia (od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych ustawowo wolnych od pracy) w godzinach od 9 do 17.
Czasowa realizacja zamówienia to okres do wysłania towaru oraz czas potrzebny na dostarczenie przesyłki do Ciebie. 
Standardowo od 2 do 4 dni roboczych od wpływu zapłaty na konto firmowe.

Zwroty

Zakupione towary mogą być zwrócone tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie.Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów, w szczególności koszt odesłania towaru do sklepu, ponosi kupujący.

W przypadku zwrotu towaru bez podania przyczyny takiegoż zwrotu, sklep odda kupującemu równowartość zakupionego towaru. Koszt jego wysyłki, zawarty w cenie proponowanej na stronie internetowej sklepu nie jest zwracany.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.
UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.

płatności płatności